Poznaj naszą firmę

Jak wygląda współpraca z nami?

Easybooks jest ogólnopolskim biurem rachunkowym. Naszym celem jest zapewnienie przedsiębiorcom profesjonalnej, kompleksowej usługi księgowej i kadrowo-płacowej. Kluczem do sukcesu według nas jest efektywna praca, rzetelność oraz proste i jasne zasady współpracy. Oferta naszego biura skierowana jest do każdego przedsiębiorstwa, niezależnie od jego rodzaju prowadzonej działalności i wielkości. Skupiamy się na transparentności w działaniach.

Niezwykle istotne są dla nas długoterminowe relacje oparte na zaufaniu, zrozumieniu oraz wzajemnym szacunku. Bez względu na sytuację, zawsze jesteśmy u boku naszych klientów, oferując pełne wsparcie na każdym etapie działalności.

Współpraca z nami oznacza nie tylko profesjonalizm, ale także wygodę i spokój. Nasi klienci skupiają się na rozwijaniu swojego biznesu, a my zajmujemy się sprawami finansowymi.

Nasze wartości

  1. Dokładność – Świadczenie usług księgowych wymaga precyzji i dbałości o szczegóły. W Easybooks zapewniamy najwyższy poziom usług, świadczonych przez wykwalifikowany zespół księgowych i specjalistów HR, dzięki czemu klient ma poczucie, że jego księgowość jest prowadzona z należytą starannością.
  2. Profesjonalizm – Zapewniamy szeroki zakres usług, które sprawią, że Twój biznes będzie się rozwijał. W Easybooks kontakt z klientem i realizacja powierzonych zadań to nasze priorytety. Utrzymanie relacji opartej na zaufaniu i szacunku dla każdej ze stron jest naszym kluczem do sukcesu.
  3. Klient – W Easybooks współpraca z Klientem i utrzymywanie relacji biznesowych opartych na profesjonalizmie i otwartym podejściu to klucz do sukcesu. Słuchamy potrzeb klientów i spełniamy wymagania, aby nasza współpraca przebiegała szybko i sprawnie. Kalkulacje podatkowe traktujemy jako podstawę do dostosowania naszych usług do potrzeb klientów. Generowanie raportów, doradztwo finansowe i wsparcie… to w Easybooks!
  4. Pracownik – odpowiedni pracownicy to podstawa działania naszej firmy. Dbamy o to, aby nasi pracownicy posiadali umiejętności i wiedzę pozwalającą na prawidłowe rozliczenia podatkowe, a także, żeby czuli, że ich praca jest potrzebna i doceniana.

Jak wygląda współpraca z nami?

Przygotuj charakterystykę swojej działalności

2
1

Umów się na spotkanie korzystając z kalendarza spotkań

Tworzymy dla Ciebie draft umowy

4
3

Spotkanie z konsultantem

Prześlij nam dokumenty za pomocą Saldeo– naszego zaufanego partnera biznesowego

6
5

Podpisanie umowy

Nasz zespół

Justyna Dziubka
Partner zarządzający
Karolina Marek
Partner zarządzający
Sonny Van Assche
Development Manager
Iwona
Główny Księgowy
Barbara
Księgowy
Michał
Księgowy
Magdalena
Księgowy
Barbara
Specjalista ds. Kadr i Płac
Michał
Zewnętrzny Dyrektor Finansowy
Paulina
Koordynator ds. obsługi klienta
Wera
Specjalista ds. biurowych
Scroll to Top